Disse er videre til A-sluttspill i Norway Cup

VIDERE: Markus Just (to fra høyre) og Jon Alexander Rom (fire fra høyre) scoret hvert sitt mål da Bærum G2000 slo Surnadal 2-0 i kvarfinalen i A-sluttspillet av Norway Cup i 2016.

VIDERE: Markus Just (to fra høyre) og Jon Alexander Rom (fire fra høyre) scoret hvert sitt mål da Bærum G2000 slo Surnadal 2-0 i kvarfinalen i A-sluttspillet av Norway Cup i 2016. Foto:

19 lag fra Asker og Bærum er videre og kjemper om gull i sine klasser i verdens største fotballturnering for barn og ungdom.

DEL

Her er våre lag som er videre til A-sluttspillet som startet onsdag morgen, samt deres første kamper i sluttspillet:

Gutter 13 år 9’er:

Fornebu FK, Heggedal, Øvrevoll Hosle, Vollen

32. delsfinaler onsdag:

Fornebu FK – Lyn (kl. 12.00)

Heggedal – Follese (kl. 14.00)

Øvrevoll Hosle – Oppsal (kl. 13.00)

Vollen – Frigg (kl. 13.00)

Her finner du kamper og resultater i Norway Cup (ekstern lenke)

Gutter 13 år 7’er:

Jardar

16.delsfinale onsdag kl. 10.00:

Jardar – Breimsbygda

Gutter 14 år 11’er:

Lommedalen

64. delsfinale onsdag kl. 09.00

Lommedalen – Huk

Gutter 14 år 7’er:

Bærum Sportsklubb

16. delsfinale onsdag kl. 09.00:

Bærum – Smørås

Gutter 15/16 år 11’er:

Bærum Sportsklubb, Bærums Verk Hauger, Lommedalen

64. delsfinale onsdag kl. 09.00:

Lommedalen – Stridsklev

Bærums Verk Hauger – Lillestrøm 2

32. delsfinale onsdag kl. 14.00:

Bærum – vinner Odda/Modum

Gutter 18/19 år:

Holmen

16. delsfinale torsdag kl. 10.00

Holmen - Emblem

Jenter 13 år 7’er:

Fossum

8.delsfinale onsdag kl. 15.15:

Fossum Flyers - Kviteseid

Jenter 13 år 9’er:

Bærums Verk Hauger, Øvrevoll Hosle

8. delsfinaler torsdag kl. 12.00:

Øvrevoll Hosle – vinner Nordre Fjell/Djerv 1919

Bærums Verk Hauger – vinner Stjarnan/Follese

Jenter 14 år 11’er:

Holmen, Øvrevoll Hosle

16.delsfinaler torsdag kl. 09.00:

Holmen - Nore Neset

Øvrevoll Hosle – Gjelleråsen

Jenter 14 år 7’er:

Øvrevoll Hosle

16.delsfinale onsdag kl. 12.00:

Øvrevoll Hosle – Charlottenlund

Jenter 15/16 år 11’er:

Stabæk, Øvrevoll Hosle

32. delsfinale onsdag kl. 11.15:

Øvrevoll Hosle - Nordreisa

16.delsfinale torsdag kl. 08.00:

Stabæk – vinner Innstrandens IL/Raufoss

Artikkeltags