Ansatte

Abrahamsen, Nina Kristin
Abrahamsen, Nina Kristin
Journalist kultur
nina.abrahamsen@budstikka.no934 22 475
Arvesen, Fanny Dehn
Arvesen, Fanny Dehn
Strategisk rådgiver B17 Media
fanny@b17.no924 77 644
Berg, Anders
Berg, Anders
Strategisk rådgiver B17 Media
anders@b17.no909 17 995
Berg, Vegard
Berg, Vegard
Webutvikler B17 Media
vegard@b17.no986 39 373
Berggrav-Sørensen, Anders
Berggrav-Sørensen, Anders
Økonomisjef
anders.berggrav-sorensen@budstikka.no912 42 221
Bergh, Espen
Bergh, Espen
Leder innesalg annonse
espen.bergh@budstikka.no918 87 091
Bjørkmann, John-Thomas
Bjørkmann, John-Thomas
Key account manager B17 Media
john@b17.no465 42 846
Blåsmo, Trude
Blåsmo, Trude
Journalist oppvekst
trude.blasmo@budstikka.no468 42 519
Brevik, Christian
Brevik, Christian
Journalist Bærum kommune
christian.brevik@budstikka.no911 58 224
Bull, Trine
Bull, Trine
Marked og abonnement
trine.bull@budstikka.no909 86 961
Carlén, Mariann
Carlén, Mariann
Resepsjon
mariann.carlen@budstikka.no970 81 884
Craig, Elin Reffhaug
Craig, Elin Reffhaug
Journalist kultur
elin.reffhaugcraig@budstikka.no908 35 773
Dahl, Nils Johan
Dahl, Nils Johan
Journalist politikk (Viken)
nilsjohan.dahl@budstikka.no975 98 168
Dale, Richard Sveaas
Dale, Richard Sveaas
Frontsjef budstikka.no
rsd@budstikka.no959 33 933
Dobloug-Holm, Thomas
Dobloug-Holm, Thomas
Byråleder B17
thomas@b17.no916 75 475
Dudley, Annette Brøndum
Dudley, Annette Brøndum
Designer og traffic manager B17 Media
annette@b17.no984 60 368
Gjersøe, Morten
Gjersøe, Morten
Key account manager annonse
morten.gjersoe@budstikka.no911 32 422
Hagen, Per Erik
Hagen, Per Erik
Journalist krim og hendelser
pererik.hagen@budstikka.no911 58 225
Harnes, Nils H.
Harnes, Nils H.
Frontsjef budstikka.no
nils.harnes@budstikka.no995 33 084
Haugland, Anne
Haugland, Anne
Regnskapssekretær
anne.haugland@budstikka.no408 75 611
Helland, Marit
Helland, Marit
Journalist økonomi/næringsliv
marit.helland@budstikka.no905 06 381
Hjerthén, Ingvild Gunby
Hjerthén, Ingvild Gunby
Key account manager annonse
ingvild.hjerthen@budstikka.no959 28 661
Holmen, Brage Sperre
Holmen, Brage Sperre
Performance manager B17 Media
brage@b17.no928 92 172
Holmlund, Tor Bjørnar
Holmlund, Tor Bjørnar
Journalist sport
torbjornar.holmlund@budstikka.no901 47 813
Hvaal, Sidsel
Hvaal, Sidsel
Journalist nyhet
sidsel.hvaal@budstikka.no402 43 316
Johansen, Dag Otter
Johansen, Dag Otter
Debattansvarlig / kommentator
dagotter.johansen@budstikka.no995 15 430
Johnsen, Morten Gisle
Johnsen, Morten Gisle
Journalist økonomi/næringsliv
mortengisle.johnsen@budstikka.no995 75 630
Jørgensen, Trond
Jørgensen, Trond
Sjef marked og abonnement
trond.jorgensen@budstikka.no950 03 723
Kjernlie, Eira
Kjernlie, Eira
Journalist Asker kommune
eira.kjernlie@budstikka.no990 11 439
Klekken, Marthin
Klekken, Marthin
Key account manager annonse
marthin.klekken@budstikka.no951 96 056
Klungland, Åse Knoph
Klungland, Åse Knoph
Regnskapsleder
ase.klungland@budstikka.no482 16 023
Knutsen, Marit
Knutsen, Marit
Resepsjonen
marit.knutsen@budstikka.no930 98 165
Kongslie, Kristin
Kongslie, Kristin
Inbound marketing strateg B17 Media
kristin@b17.no934 41 995
Kristensen, Jørgen Dahl
Kristensen, Jørgen Dahl
Redaksjonssjef digital
jdk@budstikka.no480 05 724
Krogh, Gro Kirkenær
Krogh, Gro Kirkenær
Designer og content manager B17 Media
gro@b17.no988 02 431
Kvalvik, Ulf
Kvalvik, Ulf
Salgsdirektør
ulf.kvalvik@budstikka.no902 16 482
Linden, Kim van der
Linden, Kim van der
Frontsjef budstikka.no
kim.linden@budstikka.no918 14 845
Menne, Eyvind Sverre
Menne, Eyvind Sverre
Journalist Asker kommune/leder redaksjonsklubb
eyvind.menne@budstikka.no995 15 492
Norum, Marie Lytomt
Norum, Marie Lytomt
Journalist Bærum kommune
marie.norum@budstikka.no957 66 953
Nymoen, Ole Christian
Nymoen, Ole Christian
Journalist nyhet
olechristian.nymoen@budstikka.no919 93 770
Sandvik, Sondre
Sandvik, Sondre
Head of performance B17 Media
sondre@b17.no926 28 398
Sjølie, Mette
Sjølie, Mette
Journalist samferdsel
mette.sjolie@budstikka.no951 05 720
Sortland, Kjersti
Sortland, Kjersti
Ansvarlig redaktør
kjersti.sortland@budstikka.no905 48 968
Steinsland, Karianne
Steinsland, Karianne
Nyhetsredaktør
karianne.steinsland@budstikka.no971 18 785
Strømnes, André
Strømnes, André
Avdelingsleder sport
andre.stromnes@budstikka.no909 87 271
Tandberg, Terje
Tandberg, Terje
Administrerende direktør
terje.tandberg@budstikka.no911 05 204
Tangen, Erik
Tangen, Erik
Journalist krim og hendelser
erik.tangen@budstikka.no971 05 670
Thorsen, Kine
Thorsen, Kine
Journalist magasin
kine.thorsen@budstikka.no997 81 561
Tønnesen, Hanne Mette
Tønnesen, Hanne Mette
Key account manager annonse
hannemette.tonnesen@budstikka.no952 88 914
Tørmoen, Toril Sivertsen
Tørmoen, Toril Sivertsen
Typograf
torilsivertsen.tormoen@budstikka.no971 23 271
Vethe, Kjetil Olsen
Vethe, Kjetil Olsen
Frontsjef budstikka.no
kov@budstikka.no982 94 831
Vinje, Marianne
Vinje, Marianne
Redaksjonssjef kultur/magasin
marianne.vinje@budstikka.no988 58 880
Waagsether, Simen Solum
Waagsether, Simen Solum
Journalist sport
simen.waagsether@budstikka.no932 05 637
Wold, Hilde Furdal
Wold, Hilde Furdal
Administrasjonssjef
hildefurdal.wold@budstikka.no996 48 523
Woldsdal, Trond L.
Woldsdal, Trond L.
Vaktsjef papirdesk
trond.woldsdal@budstikka.no952 87 757