Ansatte

Abrahamsen, Nina Kristin
Abrahamsen, Nina Kristin
Journalist kultur
nina.abrahamsen@budstikka.no934 22 475
Berggrav-Sørensen, Anders
Berggrav-Sørensen, Anders
Økonomisjef Asker og Bærums Budstikke Holding
anders.berggrav-sorensen@budstikka.no912 42 221
Bjerke, Mona
Bjerke, Mona
Typograf annonseavdeling
mona.bjerke@budstikka.no934 58 444
Blåsmo, Trude
Blåsmo, Trude
Journalist oppvekst
trude.blasmo@budstikka.no468 42 519
Bratland, Marianne
Bratland, Marianne
Typograf papirdesk
marianne.bratland@budstikka.no940 22 507
Brevik, Christian
Brevik, Christian
Journalist Bærum kommune
christian.brevik@budstikka.no911 58 224
Bull, Trine
Bull, Trine
Marked og abonnement
trine.bull@budstikka.no909 86 961
Craig, Elin Reffhaug
Craig, Elin Reffhaug
Journalist Asker kommune
elin.reffhaugcraig@budstikka.no908 35 773
Dahl, Nils Johan
Dahl, Nils Johan
Debattansvarlig
nilsjohan.dahl@budstikka.no975 98 168
Dale, Richard Sveaas
Dale, Richard Sveaas
Journalist nyhet
rsd@budstikka.no959 33 933
Fenre, Truls
Fenre, Truls
Journalist Bærum kommune
tfe@budstikka.no482 79 387
Gjersøe, Morten
Gjersøe, Morten
Key account manager annonse
morten.gjersoe@budstikka.no911 32 422
Harnes, Nils H.
Harnes, Nils H.
Publiseringsansvarlig
nils.harnes@budstikka.no995 33 084
Haugland, Anne
Haugland, Anne
Regnskapssekretær Asker og Bærums Budstikke Holding
anne.haugland@budstikka.no408 75 611
Helland, Marit
Helland, Marit
Journalist økonomi/næringsliv
marit.helland@budstikka.no905 06 381
Hjerthén, Ingvild Gunby
Hjerthén, Ingvild Gunby
Key account manager annonse
ingvild.hjerthen@budstikka.no959 28 661
Holmlund, Tor Bjørnar
Holmlund, Tor Bjørnar
Journalist sport
torbjornar.holmlund@budstikka.no901 47 813
Hvaal, Sidsel
Hvaal, Sidsel
Journalist nyhet
sidsel.hvaal@budstikka.no402 43 316
Johansen, Dag Otter
Johansen, Dag Otter
Politisk redaktør
dagotter.johansen@budstikka.no995 15 430
Johnsen, Morten Gisle
Johnsen, Morten Gisle
Journalist økonomi/næringsliv
mortengisle.johnsen@budstikka.no995 75 630
Jørgensen, Trond
Jørgensen, Trond
Salgsdirektør
trond.jorgensen@budstikka.no950 03 723
Klekken, Marthin
Klekken, Marthin
Key account manager annonse
marthin.klekken@budstikka.no951 96 056
Klungland, Åse Knoph
Klungland, Åse Knoph
Regnskapsleder Asker og Bærums Budstikke Holding
ase.klungland@budstikka.no482 16 023
Knutsen, Marit
Knutsen, Marit
Resepsjonen
marit.knutsen@budstikka.no930 98 165
Kristensen, Jørgen Dahl
Kristensen, Jørgen Dahl
Publiseringsansvarlig
jdk@budstikka.no480 05 724
Linden, Kim van der
Linden, Kim van der
Journalist nyhet
kim.linden@budstikka.no918 14 845
Menne, Eyvind Sverre
Menne, Eyvind Sverre
Journalist Asker kommune/leder redaksjonsklubb
eyvind.menne@budstikka.no995 15 492
Nymoen, Ole Christian
Nymoen, Ole Christian
Journalist nyhet
olechristian.nymoen@budstikka.no919 93 770
Sjølie, Mette
Sjølie, Mette
Journalist samferdsel
mette.sjolie@budstikka.no951 05 720
Sortland, Kjersti
Sortland, Kjersti
Ansvarlig redaktør og administrerende direktør
kjersti.sortland@budstikka.no905 48 968
Steinsland, Karianne
Steinsland, Karianne
Nyhetsredaktør
karianne.steinsland@budstikka.no971 18 785
Strømnes, André
Strømnes, André
Avdelingsleder sport
andre.stromnes@budstikka.no909 87 271
Tangen, Erik
Tangen, Erik
Journalist krim
erik.tangen@budstikka.no971 05 670
Thorsen, Kine
Thorsen, Kine
Journalist nyhet/reportasje
kine.thorsen@budstikka.no997 81 561
Tønnesen, Hanne Mette
Tønnesen, Hanne Mette
Key account manager annonse
hannemette.tonnesen@budstikka.no952 88 914
Vethe, Kjetil Olsen
Vethe, Kjetil Olsen
Journalist nyhet
kov@budstikka.no982 94 831
Vinje, Marianne
Vinje, Marianne
Publiseringsansvarlig
marianne.vinje@budstikka.no988 58 880
Waagsether, Simen Solum
Waagsether, Simen Solum
Publiseringsansvarlig
simen.waagsether@budstikka.no932 05 637
Wold, Hilde Furdal
Wold, Hilde Furdal
Administrasjonssjef
hildefurdal.wold@budstikka.no996 48 523
Woldsdal, Trond L.
Woldsdal, Trond L.
Vaktsjef papirdesk
trond.woldsdal@budstikka.no952 87 757
Øverbye, Morten
Øverbye, Morten
Journalist nyhet
mov@budstikka.no957 72 340