LUKSUSBOLIG: Boligen som den tidligere fotballspilleren nå har fått solgt, har det meste av fasiliteter. (FOTO: PRIVATMEGLEREN/KARL BRAANAAS)

Leonhardsen solgte huset for 18 mill.

Fikk endelig solgt huset som har ligget ute for salg siden august.

Annonse
Annonse

I august la tidligere fotballspiller Øyvind Leonhardsen ut huset sitt i Hans Haslums vei på Haslum ut salg. Prisantydningen var på 18 millioner kroner.

Facebook-knapp kommer her

Markedet for luksusboliger er for tiden tregt, og det har derfor tatt tid for Leonhardsen å få solgt huset. Nå har imidlertid den tidligere så løpsglade fotballspilleren fått napp. En kjøper har lagt 18 millioner kroner på bordet for herligheten.

Det er Nettavisen som melder dette.

Huset skal være på 456 kvadratmeter og ha flere eksklusive inredninger. Blant fasilitetene nevnes integrert musikkanlegg, to gasspeiser, kino/tv-stue, utendørs boblebad, vannbåren varme inne og ute og intern telefon.

I tillegg er sikkerheten av ypperste kvalitet. Her er døråpner med TV-monitor og fingeravtrykkskontroll. Alarmsystem med utvendig TV-overvåkning følger også med.

Da Leonhardsen kjøpte huset i 2003, ga han 6,3 millioner kroner.

 

Annonse

Bli tilhenger av Budstikka på Facebook: